Ivo Michálek Vítám vás na informačních stránkách 5.ročníku mezinárodního turnaje v pétanque trojic O POHÁR MĚSTA BRNA - VARS CUP 2008, který se koná ve dnech 30.-31.8.2008. Zároveň je tento turnaj 1. ročníkem MEZINÁRODNÍHO OPEN MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V PÉTANQUE TROJIC. Najdete zde veškeré potřebné informace. Tak jako v předchozích ročnících připravujeme pro vás soutěž o startovné zdarma,která začne 29.7. Losování bude probíhat vždy v úterý z přihlášených týmů. Přihlásit se můžete na adresu michalek@inasport.cz Po skončení turnaje zde naleznete kompletní výsledkový servis, zpravodajství, fotografie apod. Turnaj i letos kandiduje na zařazení do nejvyšší kategorie SUPERPRESTIGE.

Oproti předchozím ročníkům je turnaj letos pořádán jako dvoudenní. V sobotu 30.8. se odehraje základní část ( 5 kol švýcarským systémem ) a dále 16 K.O. V neděli 31.8. se odehraje čtvrtfinále, semifinále a finále. Pořadatelé se budou opět snažit vytvořit pro vás příjemné prostředí a zajistit vysokou herní a sportovní úroveň.

Nadege BAUSSIAN Účast přislíbily velmi silné týmy z kolébky pétanque – Francie, v čele s předsedou světové pétanque federace F.I.P.J.P. panem Claudem AZEMA a Nadege BAUSSIAN – jedna z největších pétanque nadějí Francie. Účast dále přislíbily výpravy ze Skotska, Walesu, Anglie, Rakouska, Slovinska, Bulharska, Maďarska, Slovenska a Polska. To vše při účasti české špičky, včetně všech reprezentačních výběrů.


Oliver Pospíšil Záštitu nad turnajem převzal Ing. Oliver Pospíšil - náměstek primátora města Brna, jenž bude zastupovat našeho hlavního partnera MĚSTO BRNO. Generálním sponzorem turnaje je firma VARS - přední český dodavatel CAD a GIS systémů, hardwarových řešení a systémů pro dopravu.

Na viděnou v srpnu
Ivo Michálek - ředitel turnajeSkotsko Wales Francie Česko Polsko Slovinsko Maďarsko Slovensko Bulharsko Ukrajina Bělorusko


Pozvánka na turnaj (*.pdf)
Pozvánka na turnaj (*.pdf)
Tournament invitation (*.pdf)

Carreau

CUP 2008

Program

Jury

Areál

Systém

Startující

Ceny

Stravování

Partneři

Výsledky

Foto

Kontakty


CUP 2007
CUP 2006
CUP 2005
CUP 2004