03.09.2005

ing. Miroslav Hošek Dovolte abych Vás přivítal na informačních internetových stránkách 2.ročníku mezinárodního turnaje v pétanque trojic O POHÁR MĚSTA BRNA 2005 pod záštitou náměstka primátora statutárního města Brna p. ing. Miroslava Hoška.

Na turnaji V.I.P. přivítáme coby čestného hosta senátora za ODS p. Karla Jarůška, dále ing. Milana Venclíka 1.náměstka hejtmana JmK

Na těchto stránkách naleznete vše co by mohlo přispět k Vašemu rozhodnutí se turnaje zúčastnit, jako i veškeré informace co a jak se bude dít pokud jste již přihlášeni. Po ukončení zde naleznete veškerý servis ohledně výsledků či fotografií.Klání je koncipováno jako setkání pétanque týmů z partnerských regionů či měst za účasti české špičky či přátel z ostatních zemí Evropy.
Nesporným tahákem bude účast belgického týmu v čele s Guy DeBeerem, který je nám dobře známý jako dvojnásobný vítěz Grand Prix Austerlitz, mistr Belgie. Přislíbena je účast dalších zahraničních týmů, namátkou nadějného francouzského tripletu, zkušených polských, slovenských,maďarských a slovinských hráčů. Turnaje se zúčastní kompletní česká pétanque špička.

Již se těšíme že, se společně setkáme ve společnosti hráčů, nad dobrou partií pétanque ..

Michálek IvoMichálek Ivo - ředitel turnaje

Home

Turnaj 2004

Program

Jury

Areál

Systém turnaje

Startující

Ceny

Stravování

Partneři

Výsledky

Foto

Kontakty


česky en français english