04.09.2004

plakát turnaje Dovolte abych Vás přivítal na informačních internetových stránkách 1.ročníku mezinárodního turnaje v pétanque trojic O POHÁR MĚSTA BRNA.
Na těchto stránkách naleznete vše co by mohlo přispět k Vašemu rozhodnutí se turnaje zúčastnit, jako i veškeré informace co a jak se bude dít pokud jste již přihlášeni. Po ukončení zde naleznete veškerý servis ohledně výsledků či fotografií.
ing. Milan Venclik Prvně bych rád upozornil, že turnaj se děje za podpory Jihomoravského kraje, města Brna a MČ Žabovřesky, pod záštitou člena Rady JMK za ODS - radním s kompetencí v oblasti regionálního rozvoje Ing. Milana Venclíka.
Klání je koncipováno jako setkání pétanque týmů z partnerských regionů či měst za účasti české špičky či přátel z ostatních zemí Evropy.
mistrovský celek Belgie v modrém, Claudy druhý z leva, Michel druhý z prava Nesporným tahákem bude účast belgickýho týmu ve složení DeBeer Guy, Weibel Claudy, Vancampenhout Michel. První jmenovaný je nám dobře známý jako dvojnásobný vítěz Grand Prix Austerlitz, mistr Belgie. Další dva jsou mistři světa, několinásobní mistři Belgie a vítězové prestižních mezinárodních turnajů.
Přislíbena je účast dalších zahraničních týmů. K dnešnímu dni je to například vítěz poháru města Leeds v Anglii, Andy FitzGerald, Clifford Ball, Martin Farrington. Mistři a reprezentanti států Slovenska, Maďarska, Slovinska, Polska, Rakouska. Aby turnaji nechyběl lesk přijedou i zástupci ze země, která tuto zábavu světu přinesla. Bude to triplet z francouzské vesničky Sarras ležící v kopci mezi vinicemi na břehu řeky Rhony. Aby byl výčet úplný nesmím zapomenout na kompletní českou špičku včetně mistrů ČR a reprezentantů na MS v Grenoblu v září 2004.
Již se těšíme že, se společně setkáme ve společnosti hráčů, nad dobrou partií pétanque..
Bytešník Roman - ředitel turnaje

Web Carreau

Intro

Program

Jury

Areál

Systém turnaje

Startující

Ceny

Stravování

Partneři

Výsledky

Foto

Kontakty