Bytešník Roman Dovolte abych Vás po roce opět přivítal na informačních internetových stránkách 4.ročníku mezinárodního turnaje v pétanque trojic O POHÁR MĚSTA BRNA - VARS CUP dne 1.9.2007 Stránky turnaje vás budou informovat o průběhu příprav, najdete zde veškeré podrobnosti technického rázu, jako i odkazy na minulé ročníky. Můžete se zde přihlásit do turnaje, soutěžit o startovné, či zajímavé ceny. Po ukončení zde naleznete výsledky, statistiky, nebo fotografie.
Turnaj bude i letos chtít obhájit zařazení SUPERPRESTIGE a pořadatelé se budou snažit vám vytvořit příjemné prostředí, vysokou herní úroveň a umožnit vám zahrát si proti týmům z kolébky pétanque FRANCIE, za kterou nastoupí výběry regionu Ardeche a městečka Sarras. Zúčastní se tradičně několik silných družstev ze zemí CENTROPE, to vše při účasti naší herní špičky.

Pospíšil Oliver Záštitu nad turnajem převzal Ing. Oliver Pospíšil - náměstek primátora města Brna, jenž bude zastupovat našeho hlavního partnera MĚSTO BRNO. Generálním sponzorem je firma VARS - přední český dodavatel CAD a GIS systémů, hardwarové řešení, dopravní systémy.

Na viděnou v září, v Brně nuda nebude..
Bytešník Roman - ředitel turnaje

Carreau

CUP 2007

Program

Jury

Areál

Systém

Startující

Ceny

Stravování

Partneři

Výsledky

Foto

Kontakty


CUP 2006
CUP 2005
CUP 2004