02.09.2006

Dovolte abych Vás přivítal na informačních internetových stránkách 3.ročníku mezinárodního turnaje v pétanque trojic O POHÁR MĚSTA BRNA 2006

Bytešník RomanNa těchto stránkách naleznete vše co by mohlo přispět k Vašemu rozhodnutí se turnaje zúčastnit, jako i veškeré informace co a jak se bude dít, pokud jste přihlásili. Po ukončení zde naleznete veškerý servis ohledně výsledků či fotografií. Turnaj je letos koncipován jako setkání pétanque týmů z partnerských regionů či měst, příprava reprezentací CENTROPE zemí, za účasti české špičky či přátel z ostatních zemí Evropy.

Letos jako i minulé roky nás navštíví belgický tým v otce a syna DeBeerových, který bude doplněn Barthelenym Fabricem. Další belgický hráč spojí síly s dvojicí francouzů se Sarras. Ne nezajímavým by měl být start cca 2 mladých francouzkých týmů z pétanque klubů oblasti Ardeche, zejména obce Sarras. Také francouzské město Rennes vyslalo dva týmy zkušených hráčů.
Přislíbena je účast dalších zahraničních týmů, namátkou zkušených polských borců jenž budou obhajovat zasloužené loňské vítězství. Dále slovenských, maďarských, rakouských a možná i slovinských hráčů. Předpokladem je, že účast si nenechá ujít kompletní česká pétanque špička.
V zázemí je pro vás připraveno spousty dárků, cen, občerstvení a především pétanque přátel a soků.
Již se těšíme že, se společně setkáme ve společnosti hráčů, nad dobrou partií pétanque ..

Bytešník Roman - ředitel turnajeCO JSME MOHLI O TURNAJI VIDĚT V MÉDIÍCH http://www.xaver.cz/novinky_zprava.asp?id=246&PageNo=1 http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/06.09.2006/1097334880-jihomoravsky-vecernik/24541.html
Carreau

CUP 2006

CUP 2005

CUP 2004

Program

Jury

Areál

Systém

Startující

Ceny

Stravování

Partneři

Výsledky

Foto

Kontakty