Carreau petanque Brno

3. 9. 2013 - O pohár Města Brna - VARS CUP 2013 - výsledky

Poslední srpnovou sobotu se odehrál desátý ročník turnaje trojic O pohár města Brna - VARS CUP 2013, kterého so zúčastnilo 60 trojic z Česka, Slovenska, Švédska, Skotska, Německa, Polska a Ruska. Hrálo se švýcarem na pět kol s hodinovým limitem. Bez prohry se vítězem základní části stala trojice Vladimír Brázda, Petr Fuksa a Jakub Konšel. Postupující šestnácka hrála svá vyřazovací utkání již na horním nádvoří hradu Veveří. Loňskou výhru se podařilo obhájit švédskému tripletu, který jednoho hráče vyměnil za Jessicu Johans a turnajem proplul bez prohry. Věříme, že se vám u nás líbilo a těšíme se na vás příští rok u jedenáctého ročníku.

Podrobné výsledky:

1.  Jessica Johans, Daniel Eriksso, Simon Akesson (Švédsko)
2.  Pilarski Dominik, Lipczinski Tomasz, Kaczmarek Rafa (Polsko)
3.  Michalka Vladimír, Lampert Martin, Stano Michal (Slovensko)
4.  Kaplánek František (HRODE KRUMSÍN), Vlk Jaroslav (POP Praha), Bureš Pavel ml. (HAPEK)
5.  Valenz Pavel, Valenz Lukáš (VARAN), Beukers Sander (Holandsko)
6.  Habásko Michal (AURA Havlíčkův Brod), Koreš Jiří St. (PC České Budějovice), Netušil Radek (P.C.B.D.)
7.  Fuksa Petr (UBU Únětice), Brázda Vladimír (1. KPK Vrchlabí ), Konšel Jakub (POP Praha)
8.  Śliż Andrzej, Kubiesa Szymon, Śliż Jędrzej
9.  Kauca Jindřich (PC Kolová), Pešout Miroslav (CdP Loděnice), Resl Jan (POP Praha)
10. Stronach, Jenkins, Wilson (Skotsko)
11. Jakeš Zbyněk, Gratcl Jiří, Svobodová Lenka (SKP Hranice VI-Valšovice)
12. Valenz Jan (VARAN), Radoušová Jana (PK Osika Plzeň), Michálek Ivo (Carreau Brno)
13. Pořízka Zbyšek, Kučera Jakub, Pírek Martin (HRODE KRUMSÍN)
14. Bukovčík Jan, Ševčík Jaroslav, Vajčovec Kamil (PAK Albrechtice)
15. Nývltová Eliška, Nývltová Lenka, Vejrek Pavel (PEK Stolín)
16. Hejl Pavel Ml. (P.C.B.D.), Hašek Milan (SLOPE Brno), Stoklásek Tomáš (FŇÁKY BRNO)
17. Šrubařová Hana (Carreau Brno), Preuss Michal, Hlaváček Filip (POP Praha)
18. Demčík Milan St., Demčíková Jiřina (PK JUPITER Vědomice), Jirkovský Tomáš (PK Osika Plzeň)
19. Bureš Pavel st., Burešová Jana (HAPEK), Král Pavel (FENYX Adamov)
20. P. Lehmann, S. Lauche, R. Wendt (Německo)
21. Ondryáš Jiří (FRAPECO), Kacerovský Ivo (PC Kolová), Hladký Jaroslav (APEC Česká Třebová)
22. Režová Šárka (Carreau Brno), Chovan Pavel (P.C.B.D.), Stloukal Jan (PEPEK)
23. Krpcová Jana, Krpec Miroslav, Faltýnek David (HRODE KRUMSÍN)
24. Slobodová Veronika (POP Praha), Kudła Łukasz, Staudt Mateusz (Polsko)
25. Petura Jaroslav, Vajčner Pavel, Rychtář Karel (1. Starobrněnský PK)
26. Drmola Michal, Marcián Vladimír, Rolínek Michal (HRODE KRUMSÍN)
27. Fratrič Peter, Lenčuchová Bronislava, Adlerová Lucie (Slovensko)
28. Duban Ján Ponka, Chyba Miloš, Dokoupil Vladislav (Slovensko)
29. Grepl Jiří (SKP Hranice VI-Valšovice), Dzúrik Michal, Ľudvik Dominik (Slovensko)
30. Ježek Jiří st., Ježek Jiří ml. (PEK Stolín), Řehoř Miroslav (FRAPECO)
31. Mallatová Barbora (PEK Stolín), Charvát Jiří (FENYX Adamov), Valík Václav (PAK Albrechtice)
32. Eugene Osokin, Dmitry Žilin, Constantine Gots (Rusko)
33. Soboličová Diana, Bugai Dmytro, Štarkbauer Eduard (Slovensko)
34. Schinzel Josef, Kratochvíl Libor (AURA Havlíčkův Brod), Navalaný Ivo (SKP Hranice VI-Valšovice)
35. Piller Tomáš, Pillerová Monika, Kulhánek Milan (PK JUPITER Vědomice)
36. Tománek Petr, Kutá Miloslava (SKP Hranice VI-Valšovice), Polách Libor (PAK Albrechtice)
37. Holm Ove, Winberg Gunilla (Švédsko), Barinova Svietlana (Rusko)
38. Watt Mike, Davie Alec, Hillson Gavin (Skotsko)
39. Mikel Jan, Bradáč Jiří, Vlček Václav (SLOPE Brno)
40. Bayer Milan, Bayer Miroslav (PC AUSTERLITZ 1805), Přikrylová Regina (SLOPE Brno)
41. Gorroňo López Rubi (PC Sokol Lipník), Marhoul Jan, Koňák Karel (CdP Loděnice)
42. Rylich Ladislav, Harašta František, Rylichová Jarmila (SLOPE Brno)
43. Polák Miloš, Kolář Jaromír, Metzker Jiří (HAPEK)
44. Vokrouhlíková Romana, Preuss Ondřej (POP Praha), Kutý Tomáš (SKP Hranice VI-Valšovice)
45. Kastelik Joanna, Śliž Wioletta, Moc Mateusz (Polsko)    
46. Podrabský Jan (FENYX Adamov), Brož Oldřich St, Brož Oldřich Ml. (PK 1293 Vojnův Městec)
47. Ferlay Frank, Ferlay Matyáš (Carreau Brno), Hildenbrand Benjamin (Kulový blesk Olomouc)
48. Stoklásek Petr (FŇÁKY BRNO), Jakešová Gabriela (SKP Hranice VI-Valšovice), Slavíčková Šárka (Carreau Brno)
49. Gargulák Jiří, Janík Petr (SLOPE Brno), Horáková Silvie (ŽEPEC)
50. Bayer Filip, Durajová Nikol (PC AUSTERLITZ 1805), Kravka Jaroslav (P.C.B.D.)
51. Němec Jiří, Grégr Josef (FENYX Adamov), Karásek Jiří (HRODE KRUMSÍN)
52. Hájková Iveta, Mallat Oldřich, Škoda Lubomír (PEK Stolín)
53. Chaloupka Jaroslav, Moos Dušan, Moosová Šárka (1. Starobrněnský PK)
54. Paták Beatrice, Paták Jan, Pospíšilová Šárka (CdP Loděnice)
55. Lukášová Jana, Lukáš Petr (JAPKO), Konopásek Jakub (PK 1293 Vojnův Městec)
56. Bernard Challe, Karol Szulc, Lukasz Gluza (Polsko)    
57. Krejčín Leoš, Krejčínová Lenka (SKP Kulová osma), Karásková Františka (HRODE KRUMSÍN)
58. Meduna Vilém, Pachla Pavel, Šmíd Petr (AURA Havlíčkův Brod)
59. Ježková Iva, Ježek Jiří, Hájek Martin ml. (PEK Stolín)
60. Uhlár Dušan, Linduška Petr (KLIP Litovel), Pánek Miloslav (HRODE KRUMSÍN)