5. 9. 2016 - O pohár města Brna - VARS CUP 2016 - výsledky


 

Podrobné výsledky:

1. Resl Jan (POP Praha), Kaplánek František (HRODE KRUMSÍN), Kauca Jindřich (PC Kolová)
2. Srnský Lubomír, Michalička Lukáš (1. KPK Vrchlabí), Michálek Tomáš (Carreau Brno), Charvát Jan (FENYX Adamov)
3. Vavrovič Petr ml., Morávek Petr (PC Sokol Lipník), Marhoul Jan (CdP Loděnice)
4. Habásko Michal, Mrňák Jiří (AURA Havlíčkův Brod), Pepe Sedláček (Slovensko)
5. Dean Seville, Reece Gould, Monty Quaia (Velká Británie)
6. Šrubařová Hana (Carreau Brno), Mrázková Sylva (PC Kolová), Venclová Lucie (1. KPK Vrchlabí), Hodboďová Romana (POP Praha)
7. Piller Tomáš, Pillerová Monika (SK Sahara Vědomice), Gorroňo López Rubi (PC Sokol Lipník)
8. Koreš Jiří st., Koreš Jiří ml. (PC České Budějovice), Netušil Radek (P.C.B.D.)
9. Konšel Robin, Krpec František (HRODE KRUMSÍN), Voňka Petr (Kulový blesk Olomouc)
10. Konšel Jakub (POP Praha), Michálek Ivo, Michálek Jan, Hodboď Pavel (Carreau Brno)
11. Preuss Ondřej, Vlk Pavel, Hlaváček Filip (POP Praha)
12. Stefan Lauche, Mandy Zettler, Dan Stender (Německo)
13. Lukáš Petr, Lukášová Jana (PLUK Jablonec), Charvát Jiří (FENYX Adamov)
14. Krejčín Leoš, Krejčínová Lenka (SKP Kulová osma), Biel Boguslaw (Polsko)
15. Beránek Miroslav (PC Kolová), Mrázek Petr, Froněk Jiří (CdP Loděnice)
16. Ježek Jiří st., Ježek Jiří (PEK Stolín), Hejl Pavel St. (P.C.B.D.)
17. Kalin Želev, Plamen Genov, Vilhelm Baltadzyan (Bulharsko)
18. Tomášková Dana (UBU Únětice), Demčíková Jiřina (SK Sahara Vědomice), Klír Tomáš (Petank Club Praha)
19. Škorničková Jaroslava, Vaníčková Alena (Sokol Kostomlaty), Čihák Josef (PCP Lipník)
20. Jakeš Zbyněk, Svobodová Lenka (SKP Hranice VI-Valšovice), Fafek Petr (PC Sokol Lipník)
21. Preuss Michal (POP Praha), Brázda Vladimír (1. KPK Vrchlabí), Grepl Jiří (SKP Hranice VI-Valšovice)
22. Hájek Martin, Jablonský Lukáš, Hájková Iveta (PEK Stolín)
23. Dušan Lančarič, Peter Fratrič, Patrik Šebeňa (Slovensko)   
24. Martin Lampert, Lukáš Tomka, Vlado Michalka (Slovensko)    
25. Stloukal Jan, Buchta Jan (PEPEK), Pachla Pavel (AURA Havlíčkův Brod)
26. Moosová Šárka (Carreau Brno), Skopal Martin, Voňka Jiří (Kulový blesk Olomouc)
27. Dzúrik Michal, Šimková Mária, Gajdošová Katarína (Slovensko)    
28. Pořízka Zbyšek (HRODE KRUMSÍN), Ulmann Jiří, Bačo David (TOP - ORLOVÁ)
29. Březinová Ivana, Mifka Ondřej (HP Třebíč), Ježek Jiří ml. (PEK Stolín)
30. Lkhagvasuren Purev, Bayarsaikhan Altan (Mongolsko), hráč3 (Německo)    
31. Šplíchal Miroslav, Kacerovský Ivo (PC Kolová), Hladký Jaroslav (1. KPK Vrchlabí)
32. Lacko Matúš, Červenková Andrea (SK Sahara Vědomice), Johnová Monika (HP Třebíč)
33. Valenz Jan, Radoušová Jana (PK Osika Plzeň), Kapeš Roman (1. KPK Vrchlabí)
34. Bureš Pavel st., Burešová Jana (HAPEK), Mrlina Karel (FENYX Adamov)
35. Přibyl Miloš, Mikyška Milan (SK Sahara Vědomice), Vyoral Hynek (Sokol Kostomlaty)
36. Brož Oldřich St., Fereš Pavel, Fereš Jiří (PK 1293 Vojnův Městec)
37. Krpec Miroslav, Krpcová Jana, Faltýnek David (HRODE KRUMSÍN)
38. Froňková Blanka, Froňková Kateřina (PC Sokol Lipník), Horáčková Simona (SK Sahara Vědomice)
39. Karásek Jiří, Drmola Miroslav, Karásková Františka (HRODE KRUMSÍN)
40. Valík Václav (PAK Albrechtice), Pírek Martin, Pánek Miloslav (HRODE KRUMSÍN)
41. Bukovčík Jan, Ševčík Jaroslav, Vajčovec Kamil (PAK Albrechtice)
42. Staněk Petr, Vašíček Roman, Brdíčko David (Orel Řečkovice)
43. Boubínová Vendula, Čížek Michal, Bubeníková Blanka (Petank Club Praha)
44. Marcián Vladimír, Kobza Ladislav, Soldán Michal (HRODE KRUMSÍN)
45. Mašek Pavel, Bílek Daniel, Šebek Viktor (1. KPK Vrchlabí)
46. Konečná Jana (Kulový blesk Olomouc), Slavíčková Šárka (Carreau Brno), Hájková Dorota (PEK Stolín)
47. Jirkovský Tomáš, Špiclová Adéla, Mráz Václav (PK Osika Plzeň)
48. Lukáš Vojtěch, Palicová Markéta (PLUK Jablonec), Slobodová Veronika (POP Praha)
49. Kutý Tomáš (SKP Hranice VI-Valšovice), Skopal Radek, Rozsypalová Jana (Kulový blesk Olomouc)
50. Bílek Vojtěch (1. KPK Vrchlabí), Hájek Martin ml., Ježek Jan (PEK Stolín), Vorel Jan (Petank Club Praha)
51. Petura Jaroslav, Dřevojan Milan, Hůrek Václav (1. Starobrněnský PK)
52. Janík Petr, Hašková Vlastimila, Hvížď Jaroslav (SLOPE Brno)
53. Felčárek Jaroslav, Malá Margita, Řehoř Miroslav (FRAPECO)
54. Pejsar Michal, Vérosta David (HP Třebíč), Fučík Martin (PKK Třebíč)
55. Suk Miroslav, Suková Eva (SKP Hranice VI-Valšovice), Metzker Jiří (HAPEK)
56. Přikrylová Regina, Kalábová Jarmila, Hrotík Igor (SLOPE Brno)
57. Chocholouš Ladislav, Beránek Josef, Brandýský Vladimír (PK Sezemice)
58. Mikel Jan, Bradáč Jiří, Vlček Václav (SLOPE Brno)
59. Fafková Jana (PC Sokol Lipník), Korešová Alena (PC České Budějovice), Beranová Pavla (SK Sahara Vědomice)
60. Cimala Jakub, Musil Stanislav, Gardáš Oldřich (Orel Řečkovice)
61. Krajánková Kristýna, Šupol Miloslav (AURA Havlíčkův Brod), Novotný Karel (CdP Loděnice)
62. Chmelař Ivo, Chmelařová Yvetta (Club Rodamiento), Nepomucký Jaroslav (Spolek Park Grébovka)
63. Němec Jiří, Charvát Jiří, Drahovzal Milan (FENYX Adamov)
64. Gargulák Jiří (SLOPE Brno), Horáková Silvie (ŽEPEC), Anton Mitov (Bulharsko)