29. 8. 2015 - O pohár města Brna - VARS CUP 2015 - výsledky


 

Podrobné výsledky:

1. Juráň Petr, Ferlay Franck (Carreau Brno), Kutý Tomáš (SKP Hranice VI-Valšovice), Vlk Jaroslav (POP Praha)
2. Koreš Jiří st., Koreš Jiří ml. (PC České Budějovice), Michálek Tomáš    (Carreau Brno)
3. Šrubařová Hana (Carreau Brno), Venclová Lucie (1. KPK Vrchlabí), Mrázková Sylva (PC Kolová), Hájková Dorota (PEK Stolín)
4. Ježek Jiří st. (PEK Stolín), Hašek Milan (SLOPE Brno), Hejl Pavel St. (P.C.B.D.)
5. Bílek Daniel, Mašek Pavel, Srnský Lubomír (1. KPK Vrchlabí)
6. Faltýnek David, Krpec Miroslav, Krpcová Jana    (HRODE KRUMSÍN)
7. Patrick Lehmann, Stefan Lauche, Fethi Aouissi (Německo)
8. Fuksa Petr (UBU Únětice), Konšel Jakub (POP Praha), Eric Sirot (Francie)    
9. Dřevojan Milan, Slaný Lukáš, Semotam Jan (1. Starobrněnský PK)
10. Kaplánek František (HRODE KRUMSÍN), Resl Jan (POP Praha), Kauca Jindřich (PC Kolová)
11. Bureš Pavel st., Burešová Jana (HAPEK), Král Pavel (FENYX Adamov)
12. Lukáš Petr, Lukášová Jana (PLUK Jablonec), Fafek Petr (PC Sokol Lipník)
13. Ježková Iva, Hájková Iveta, Trudič Martin (PEK Stolín)
14. Demčík Milan St., Demčíková Jiřina (PK JUPITER Vědomice), Jirkovský Tomáš (PK Osika Plzeň)
15. Pírek Martin (HRODE KRUMSÍN), Valík Václav, Žiak Vojtěch (PAK Albrechtice)
16. Robbie STRONACH, Johnny WILSON, Paul FLETCHER (Skotsko)
17. Peter Sedláček, Martin Ševček, Marek Sobolič (Slovensko)
18. Anton Majerčík, Peter Fratrič, Michal Volarik (Slovensko)
19. Radoušová Jana, Valenz Jan (PK Osika Plzeň), Kapeš Roman (1. KPK Vrchlabí)
20. Dávid Környei, Balázs Merhau (Maďarsko), Michálek Jan (Carreau Brno)
21. Vajčovec Kamil (PAK Albrechtice), Karásková Františka, Karásek Jiří    (HRODE KRUMSÍN)
22. Vladimír Michalka, Martin Lampert, Michal Stano (Slovensko)
23. Grepl Jiří (SKP Hranice VI-Valšovice), Preuss Michal (POP Praha), Brázda Vladimír (1. KPK Vrchlabí)
24. Krejčín Leoš, Krejčínová Lenka (SKP Kulová osma), Šipr Jiří (1. Starobrněnský PK)
25. Piller Tomáš, Pillerová Monika (PK JUPITER Vědomice), Gorroňo López Rubi (CdP Loděnice)
26. Šedivý Zdeněk, Škopek Martin, Řehoř Miroslav (FRAPECO)
27. Hegedüs-Harasta Gábor, Horváth Zoltán, Kléber Márton (Maďarsko)
28. Charvát Jan    (FENYX Adamov), Vavrovič Petr ml. (PC Sokol Lipník), Ježek Jiří ml. (PEK Stolín)
29. Neoral Miroslav, Jelínková Alena, Lankaš Ivo (Slovensko)
30. Přikrylová Regina, Kalábová Jarmila, Janík Petr (SLOPE Brno)
31. Slavíčková Šárka, Režová Šárka (Carreau Brno), Pachla Pavel (AURA Havlíčkův Brod)
32. Bukovčík Jan, Ševčík Jaroslav, Puhr Jaromír    (PAK Albrechtice)
33. Jakeš Zbyněk, Svobodová Lenka, Gratcl Jiří (SKP Hranice VI-Valšovice)
34. Lukáš Vojtěch, Palicová Markéta (PLUK Jablonec), Fafková Jana (PC Sokol Lipník)
35. Istvan Federi, Lászlo Frank, Viktor Batky (Maďarsko)
36. Kulhánek Milan, Přibyl Miloš, Gröschl Zdeněk (PK JUPITER Vědomice)
37. Hodboďová Romana, Hlaváček Filip, Preuss Ondřej (POP Praha)
38. Voňka Jiří, Skopal Martin, Rozsypalová Jana (Kulový blesk Olomouc)
39. Kutá Miloslava, Tománek Petr (SKP Hranice VI-Valšovice), Charvát Jiří (FENYX Adamov)
40. Pánek Miloslav, Kobza Ladislav, Drmola Miroslav (HRODE KRUMSÍN)
41. Koňák Karel, Froněk Jiří, Mrázek Petr (CdP Loděnice)
42. Froňková Kateřina (CdP Loděnice), Bílek Vojtěch (1. KPK Vrchlabí), Vorel Jan (Petank Club Praha)
43. Mrlina Karel (FENYX Adamov), Hejlová Irena (P.C.B.D.), Stoklásková Renata (FŇÁKY BRNO)
44. Slobodová Veronika (POP Praha), Beranová Pavla (PK JUPITER Vědomice), Moosová Šárka (Carreau Brno)
45. Bačo David, Olšár Marek, Ulmann Jiří (TOP - ORLOVÁ)
46. Brož Oldřich St., Fereš Pavel, Fereš Jiří (PK 1293 Vojnův Městec)
47. Šponer Kamil, Vérosta David, Pejsar Michal (HP Třebíč)
48. Hájek Martin, Hájek Martin ml., Jablonský Lukáš (PEK Stolín)
49. Meduna Vilém, Schinzel Josef (AURA Havlíčkův Brod), Navalaný Ivo (SKP Hranice VI-Valšovice)
50. Vlček Václav, Bradáč Jiří, Mikel Jan (SLOPE Brno)
51. Stoklásek Petr (FŇÁKY BRNO), Komínková Lucie, Chovan Pavel (P.C.B.D.)
52. Ondryáš Jiří (FRAPECO), Kacerovský Ivo (PC Kolová), Morávek Petr (PC Sokol Lipník)
53. Rychtář Karel, Petura Jaroslav, Hůrek Václav (1. Starobrněnský PK)
54. Klír Tomáš (Petank Club Praha), Skopal Radek (Kulový blesk Olomouc), Jakešová Gabriela (SKP Hranice VI-Valšovice)
55. Suk Miroslav, Suková Eva (SKP Hranice VI-Valšovice), Metzker Jiří (HAPEK)
56. Nacu Klára, Homolková Nikola, Nacu Romain (1. KPK Vrchlabí)
57. Kubík Jaroslav, Kuchař Michal, Kriegler Jaroslav (JAPKO)
58. Marcián Vladimír, Rolínek Michal, Drmola Michal (HRODE KRUMSÍN)
59. Ilgner Vladimír, Krtička Jiří, Blažej Petr (1. Starobrněnský PK)
60. Ferlay Matyáš, Šrubař Jiří (Carreau Brno), Hildenbrand Benjamin (Kulový blesk Olomouc)
61. Nývltová Eliška, Nývltová Lenka, Vejrek Pavel (PEK Stolín)
62. Krajánková Kristýna, Fila Pavel, Šupol Miloslav (AURA Havlíčkův Brod)
63. Žárský Kamil, Kraus Jaroslav (POP Praha), Froňková Blanka (CdP Loděnice)