7. 9. 2019 - O pohár města Brna - VARS CUP 2019 - výsledky


 

Podrobné výsledky:

01. Koreš Jiří st., Koreš Jiří ml. (HAVAJ CB), Netušil Radek (P.C.B.D.)
02. Tamas Tóth, Csaba Mólnar, Daniel Konya (Maďarsko)
03. Tomasz Lipczynski, Kamil Ladaczek, Mateusz Wojna (Polsko)
04. Kaplánek František, Juráň Petr, Janeček Robert (HRODE KRUMSÍN)
05. W.Grzybowski, Krystian Tyrlik, Dawid Matuszewski (Polsko)
06. Pírek Martin (HRODE KRUMSÍN), Žiak Vojtěch, Valík Václav (PAK Albrechtice)
07. Srnský Lubomír (1. KPK Vrchlabí), Vavrovič Petr ml.    (PC Sokol Lipník), Ježek Jiří ml. (PEK Stolín)
08. Dumusc Patrick, Phyton Ronny, Bondallaz Thierry (Švýcarsko)
09. Slobodová Veronika (Carreau Brno), Konšel Jakub (POP Praha), Johannes Slüter (Holandsko)
10. Ferlay Frank (Carreau Brno), Konečná Jana (Kulový blesk Olomouc), Mrázková Sylva (PC Kolová)
11. Lukáš Vojtěch, Palicová Markéta (PLUK Jablonec), Preuss Michal (POP Praha)
12. Zdobinský Michal ml. (PC Sokol Lipník), Klír Tomáš (Petank Club Praha), Preuss Ondřej (POP Praha)
13. Drmola Michal, Pánek Miloslav, Kobza Ladislav (HRODE KRUMSÍN)
14. Beatrice Courreges, Pascal Taib (Švýcarsko), Eric Boschung (Francie)
15. Rylich Ladislav, Petura Jaroslav (1. Starobrněnský PK), Rylichová Jarmila (SLOPE Brno)
16. Stoklásek Tomáš (FŇÁKY BRNO), Hejl Pavel ml. (P.C.B.D.), Hašek Milan (SLOPE Brno)
17. Krejčín Leoš, Krejčínová Lenka (SKP Kulová osma), Fereš Pavel (PK 1293 Vojnův Městec)
18. Ševčík Jaroslav (PAK Albrechtice), Biel Boguslaw, Stasica Wieslaw (Polsko)
19. Ondryhal Josef, Ondryhal Lukáš (PK Polouvsí), Konšel Robin (HRODE KRUMSÍN)
20. Vladimír Michalka, Martin Lampert, Anton Majerčík (Slovensko)
21. Beranová Pavla (PC Sokol Lipník), Bayer Milan, Bayerová Hana (UBU Únětice)
22. Morávek Petr (PC Sokol Lipník), Froněk Jiří (CdP Loděnice), Charvát Jiří ml. (HRODE KRUMSÍN)
23. Kacerovský Ivo (PC Kolová), Bílek Vojtěch (1. KPK Vrchlabí), Vorel Jan (Petank Club Praha)
24. Harašta František, Hvížď Jaroslav, Šlapanský Luboš St. (SLOPE Brno)
25. Łukasz Kastelik, Artur Kalużny, Sebastian Domanus (Polsko)
26. Jevgenij Osokin, Konstantin Gotsfried, Světlana Barinova (Rusko)    
27. Karóly Gál, Lászlo Nagy, Zoltan Kovacs (Maďarsko)
28. Jeřala Pavel, Škopek Martin, Vaňková Zhi Jing (PC Sokol Velim)
29. Radoušová Jana (PK Osika Plzeň), Fafek Petr (PC Sokol Lipník), Marhoul Jan (CdP Loděnice)
30. Krpec Miroslav, Faltýnek David (HRODE KRUMSÍN), Meduna Vilém (CHRUPEK Chrudim)
31. Jana Lazarová, Daniela Vargová, Hana Mengerová (Slovensko)    
32. Aede Dijkstra, Warner Stienstra, Siemen Folkertsma (Holandsko)    
33. Ulmann Jiří (TOP - ORLOVÁ), Hanák David (Orel Řečkovice), Urbanová Bronislava (1. Starobrněnský PK)
34. Vašíček Vladimír, Valošková Sára, Valošek Radim (PK Polouvsí)
35. Mikyška Milan, Horáčková Simona, Přibyl Miloš (SK Sahara Vědomice)
36. Lukáš Petr, Lukášová Jana (PLUK Jablonec), Froňková Blanka (PC Sokol Lipník)
37. Jakeš Zbyněk, Svobodová Lenka, Gratcl Jiří (SKP Hranice VI-Valšovice)
38. Bačo David (TOP - ORLOVÁ), Krpec František (HRODE KRUMSÍN), Skopal Radek (Kulový blesk Olomouc)
39. Chmelař Ivo, Chmelařová Yvetta (SKP Kulová osma), Fafková Jana (PC Sokol Lipník)
40. Patrick Lehmann, Lukas Weber, Andreas Endler (Německo)    
41. Kadavá Petra, Lukeš Jakub, Srnský Jakub (1. KPK Vrchlabí)
42. Ježek Jiří, Mallat Oldřich, Hendrych Jan (PEK Stolín)
43. Resl Jan (POP Praha), Kutý Tomáš (SKP Hranice VI-Valšovice), Kauca Jindřich (PC Kolová)
44. Bureš Pavel st., Burešová Jana (HAPEK), Král Pavel (FENYX Adamov)
45. Šipr Jiří (1. Starobrněnský PK), Mrlina Karel (FENYX Adamov), Jirkovský Tomáš (PK Osika Plzeň)
46. Froňková Kateřina (PC Sokol Lipník), Krajánková Kristýna (CHRUPEK Chrudim), Poláchová Anna, Děcká Klára (PAK Albrechtice)
47. Matuška Vladimír (Orel Řečkovice), Wouter Hoekstra, Rens de Roos (Holandsko)    
48. Korešová Alena (HAVAJ CB), Horálek Jiří (PCP Lipník), Žárský Kamil (POP Praha)
49. Skopal Martin (Kulový blesk Olomouc), Dušan Lančarič, Matěj Kankara (Slovensko)    
50. Drmola Miroslav, Karásek Jiří (HRODE KRUMSÍN), Anton Lubomír (KLIP Litovel)
51. Motl Bohuslav, Pořízka Zbyšek, Krpcová Jana (HRODE KRUMSÍN)
52. Juraj Adler (Slovensko), Sabine Friedel (Německo), Olga Malyarenko (Ukrajina)    
53. Piller Tomáš, Pillerová Monika, Demčíková Jiřina (SK Sahara Vědomice)
54. Boubínová Vendula (Petank Club Praha), Mrázek Petr, Plucar Petr (PC Kolová)
55. Jerzy Siara, Ryszard Kowalski, Wioletta Śliż (Polsko)    
56. Holoubek Pavel (SK Pétanque Řepy), Koudelková Magdaléna, Koudelka Josef (PK Polouvsí)
57. Stejskal Václav, Stejskal Petr, Fukal Milan    (JAPKO)
58. Ilgner Vladimír, Blažej Petr, Krtička Jiří (1. Starobrněnský PK)
59. Michálek Jan, Michálek Tomáš, Michálek Ivo (Carreau Brno)
60. Vaníčková Alena, Škorničková Jaroslava (Sokol Kostomlaty), Čihák Josef (PCP Lipník)
61. Kotúčová Soňa (Petank Club Praha), Griffon Jean (AURA Havlíčkův Brod), Bejšovec Petr (Orel Řečkovice)
62. Malá Zuzana    (SKP Kulová osma), Šternberg Martin (SPORT Kolín), Vlach Jaromír (Sokol Kostomlaty)
63. Bucek Zdeněk (1. KPK Vrchlabí), Pachla Pavel (AURA Havlíčkův Brod), Bartoš Josef (CHRUPEK Chrudim)
64. Polách Antonín, Žiak Radomír, Polách Libor (PAK Albrechtice)
65. Dana Klúčiková, Roman Rakoncza, Alexandra Šebeňová (Slovensko)
66. Ondryáš Jiří (FRAPECO), Brázda Vladimír (1. KPK Vrchlabí), Kára Jan (PC Mimo Done)
67. Tomášková Dana (UBU Únětice), Hanák Pavel (Orel Řečkovice), Máté Varga (Maďarsko)