4. 9. 2018 - O pohár města Brna - VARS CUP 2018 - výsledky


 

Podrobné výsledky:

01. Jana Lazarová (Slovensko), Francois Grange, Jordan Carreau (Francie)
02. Kutý Tomáš (SKP Hranice VI-Valšovice), Resl Jan (POP Praha), Kauca Jindřich (PC Kolová)
03. Venclová Lucie (1. KPK Vrchlabí), Hodboďová Romana (POP Praha), Mrázková Sylva (PC Kolová)
04. Koreš Jiří st., Koreš Jiří ml. (HAVAJ CB), Netušil Radek (PCBD)
05. Korešová Alena (HAVAJ CB), Žárský Kamil (POP Praha), Horálek Jiří (PCP Lipník)
06. Bureš Pavel st., Burešová Jana (HAPEK), Král Pavel (FENYX Adamov)
07. Konšel Jakub (POP Praha), Vavrovič Petr ml., Morávek Petr, Fafek Petr (PC Sokol Lipník)
08. Dragan Antonijevič, Matevž Dovžan, Žan Rode (Slovinsko)
09. Preuss Michal (POP Praha), Lukáš Vojtěch, Palicová Markéta (PLUK Jablonec)
16. Marcin Rutkowski, Rafał Teufel, Dominik Majda (Polsko)
16. Dušan Lančarič, Juraj Adler, Michal Volárik (Slovensko)
16. Rafał Grzelczak, Tomasz Korniłowicz, Mateusz Markiewicz (Polsko)
16. Bílek Daniel, Šebek Viktor (1. KPK Vrchlabí), Ondryáš Jiří (FRAPECO)
16. Vladimír Michalka, Miroslav Toman, Martin Ševček (Slovensko)
16. Katarína Krajčovičová, Etela Krchňáková, Matej Krajčovič (Slovensko)
16. Ševčík Jaroslav, Vajčovec Kamil (PAK Albrechtice), Boguslaw Biel (Polsko)
17. Kaja Jamnik, Darinka Kujavec, Erika Bračič (Slovinsko)
18. Krystian Tyrlik, Sebastian Domanus, Wojciech Grzybowski (Polsko)
19. Stloukal Jan (PEPEK), Pachla Pavel (AURA Havlíčkův Brod), Brož Oldřich st. (PK 1293 Vojnův Městec)
20. Johannes Slüter, Wouter Hoekstra, Christan Bos (Nizozemsko)
21. Lukáš Petr, Lukášová Jana (PLUK Jablonec), Froňková Blanka (PC Sokol Lipník)
22. Bayer Miroslav, Tomášková Alena, Holec Libor (PC AUSTERLITZ 1805)
23. Meduna Vilém (CHRUPEK Chrudim), Faltýnek David, Krpec Miroslav (HRODE KRUMSÍN)
24. Katarina Gajdosova, Maria SImkova, Gabriel Meszaros (Slovensko)
25. Marhoul Jan, Froněk Jiří (CdP Loděnice), Havel Michal (1. KPK Vrchlabí)
26. Škorničková Jaroslava, Vaníčková Alena (Sokol Kostomlaty), Čihák Josef (PCP Lipník)
27. Vorel Jan (Petank Club Praha), Vedral Filip (1. KPK Vrchlabí), Konšel Robin (PCBD)
28. Srnský Lubomír (1. KPK Vrchlabí), Charvát Jan (Carreau Brno), Voňka Jiří (Kulový blesk Olomouc), Ježek Jiří ml. (PEK Stolín)
29. Mrázek Petr, Plucar Petr (PC Kolová), Boubínová Vendula (Petank Club Praha)
30. Beranová Pavla (PC Sokol Lipník), Bayer Milan, Bayerová Hana (UBU Únětice)
31. Hašek Milan (SLOPE Brno), Hejl Pavel st. (PCBD), Fabík Arnošt (HP Třebíč)
32. Dana Klúčiková, Alexandra Šebeňová, Martin Lampert (Slovensko)
33. Beránek Miroslav, Kacerovský Ivo (PC Kolová), Ježek Jiří (PEK Stolín)
34. Ilgner Vladimír, Slaný Lukáš, Krtička Jiří (1. Starobrněnský PK)
35. Mikyška Milan, Horáčková Simona, Přibyl Miloš (SK Sahara Vědomice)
36. Katarzyna Błasiak, Kinga Cieślawska, Alicja Święch (Polsko)
37. Malá Zuzana (SKP Kulová osma), Šternberg Martin (Sport Kolín), Pírek Martin (HRODE KRUMSÍN)
38. Drmola Michal, Drmola Miroslav, Marcián Vladimír (HRODE KRUMSÍN)
39. Skopal Martin (Kulový blesk Olomouc), Pořízka Zbyšek (HRODE KRUMSÍN), Hanák David (Orel Řečkovice)
40. Habásko Michal (AURA Havlíčkův Brod), Peter Sedláček, Juraj Valent (Slovensko)
41. Valík Václav, Žiak Radomír (PAK Albrechtice), Karásková Františka (HRODE KRUMSÍN)
42. Piller Tomáš, Pillerová Monika (SK Sahara Vědomice), Chmelař Ivo (SKP Kulová osma)
43. Ulmann Jiří, Jurišta Kamil (TOP - ORLOVÁ), Krpec František (HRODE KRUMSÍN)
44. Svobodová Lenka (SKP Hranice VI-Valšovice, Radoušová Jana(PK Osika Plzeň), Krpcová Jana (HRODE KRUMSÍN), Konečná Jana (Kulový blesk Olomouc)
45. Němec Jiří, Kejíková Tereska, Karásková Soňa (FENYX Adamov)
46. Kamaryt Josef, Dlouhá Ivana (Club Rodamiento), Fafková Jana (PC Sokol Lipník)
47. Voříšková Irena (Kulový blesk Olomouc), Kobza Ladislav, Pánek Miloslav (HRODE KRUMSÍN)
48. Michálek Jan (Carreau Brno), Michalička Lukáš (1. KPK Vrchlabí), Valentyna Sliz (Ukrajina)
49. Ferlay Frank (Carreau Brno), Vignolo Phillipe (Petank Club Praha), Griffon Jean (AURA Havlíčkův Brod)
50. Anton Lubomír (KLIP Litovel), Bayer Milan (PC AUSTERLITZ 1805), Karásek Jiří (HRODE KRUMSÍN)
51. Krejčín Leoš, Krejčínová Lenka (SKP Kulová osma), Fereš Pavel (PK 1293 Vojnův Městec)
52. Rozsypalová Jana, Skopal Radek (Kulový blesk Olomouc), Jakeš Zbyněk (SKP Hranice VI-Valšovice)
53. Holoubek Pavel (SK Pétanque Řepy), Přikryl Karel (SK Sahara Vědomice), Vaňková Zhi Jing (PC Sokol Velim)
54. Ptáček Miroslav, Pastorek Jaroslav, Hladík Jaroslav (SK Pétanque Řepy)
55. Kunert Vladimír (PCP Lipník), Konšelová Lenka (HAPEK), Dvořáková Jarmila (PC AUSTERLITZ 1805)
56. Demčík Milan St., Demčíková Jiřina (SK Sahara Vědomice), Chmelařová Yvetta (SKP Kulová osma)
57. Šipr Jiří (1. Starobrněnský PK), Mrlina Karel (FENYX Adamov), Jirkovský Tomáš (PK Osika Plzeň)
58. Hůrka Jindřich, Hulec Zdeněk, Hulec Michal (Bowle 09 Klatovy)
59. Bílek Vojtěch, Shon Šimon (1. KPK Vrchlabí), Hájek Martin ml., Ježek Jan (PEK Stolín)
60. Preuss Ondřej, Vlk Pavel (POP Praha), Nývlt Adam (1. KPK Vrchlabí)
61. Krajánková Kristýna (CHRUPEK Chrudim), Froňková Kateřina (PC Sokol Lipník), Havlová Martina (1. KPK Vrchlabí)
62. Suk Miroslav, Suková Eva (SKP Hranice VI-Valšovice), Sjögren Magda (SKP Kulová osma)
63. Harašta František, Hvížď Jaroslav, Šlapanský Luboš St. (SLOPE Brno)
64. Ondryhal Josef, Vašíček Vladimír, Valošek Radim (PK Polouvsí)