4. 9. 2017 - O pohár města Brna - VARS CUP 2017 - výsledky


 

Podrobné výsledky:

01. Peter Fratrič, Lukáš Tomka, Dominik Ludvik (Slovensko)
02. Charvát Jan (FENYX Adamov), Michalička Lukáš (1. KPK Vrchlabí), Vavrovič Petr ml. (PC Sokol Lipník)
03. Mattia Biamonte, Lorenzo Castellana, Eric Galanti (Itálie)
04. Tomasz Lipczynski, Marcin Rutkowski, Jedrzej Sliz (Polsko)
05. Alessandro Basso, Gianluca Rattenni, Luca Palmero (Itálie)
06. Resl Jan (POP Praha), Kauca Jindřich (PC Kolová), Kaplánek František (HRODE KRUMSÍN)
07. Koreš Jiří st. (HAVAJ CB), Ondryáš Jiří (FRAPECO), Netušil Radek (P.C.B.D.)
08. Rafal Grzelczak, Mateusz Wojna, Dawid Wojciechowski (Polsko)
09. Grepl Jiří, Kutý Tomáš (SKP Hranice VI-Valšovice), Brázda Vladimír (1. KPK Vrchlabí)
10. Demčík Milan St., Demčíková Jiřina, Horáčková Simona (SK Sahara Vědomice)
11. Marek Sobolič, Martin Ševček, Michal Volárik (Slovensko)
12. Bačo David (TOP - ORLOVÁ), Voňka Jiří (Kulový blesk Olomouc), Valík Václav (PAK Albrechtice)
13. Harašta František, Hvížď Jaroslav, Šlapanský Luboš St. (SLOPE Brno)
14. Habásko Michal (AURA Havlíčkův Brod), Stoklásek Tomáš (FŇÁKY BRNO), Hnilica Pavel (P.C.B.D.)
15. Konšel Jakub (POP Praha), Fuksa Petr (UBU Únětice), Eric Sirot (Francie)
16. Hašek Milan    (SLOPE Brno), Hejl Pavel St. (P.C.B.D.), Ježek Jiří st. (PEK Stolín)
17. Sven Thill, Sven Viennet, Lionel Bossard (Rakousko)
18. Jirkovský Tomáš (PK Osika Plzeň), Šipr Jiří    (1. Starobrněnský PK), Mrlina Karel (FENYX Adamov)
19. Vaníčková Alena, Škorničková Jaroslava (Sokol Kostomlaty), Čihák Josef (PCP Lipník)
20. Piller Tomáš, Pillerová Monika (SK Sahara Vědomice), Bukovčík Jan (PAK Albrechtice)
21. Peter Sedláček (Slovensko), Rylich Ladislav (1. Starobrněnský PK), Michálek Jan (Carreau Brno)
22. Katarzyna Blasiak, Grażyna Wojciechowska, Kinga Cieślawska (Polsko)
23. Slobodová Veronika (Carreau Brno), Krpcová Jana (HRODE KRUMSÍN), Radoušová Jana (PK Osika Plzeň), Svobodová Lenka (SKP Hranice VI-Valšovice)
24. Wojciech Grzybowski, Krystian Tyrlik, Sebastian Domanus (Polsko)
25. Stloukal Jan (PEPEK), Pachla Pavel (AURA Havlíčkův Brod), Brož Oldřich St (PK 1293 Vojnův Městec)
26. Gabor Hegedus-Harasta, Zoltan Horvath, David Kornyei (Maďarsko)
27. Preuss Ondřej, Vlk Pavel (POP Praha), Griffon Jean (AURA Havlíčkův Brod)
28. Bureš Pavel st., Burešová Jana (HAPEK), Král Pavel (FENYX Adamov)
29. Krpec Miroslav, Faltýnek David, Janeček Robert (HRODE KRUMSÍN)
30. Pánek Miloslav, Kobza Ladislav, Pořízka Zbyšek (HRODE KRUMSÍN)
31. Vladimír Michalka, Martin Lampert, Michal Stano (Slovensko)
32. Lukáš Petr, Lukášová Jana (PLUK Jablonec), Charvát Jiří (FENYX Adamov)
33. Jana Lazarová, Alexandra Šebeňová, Juraj Adler (Slovensko)
34. Chocholouš Ondřej, Chocholouš Ladislav, Beránek Josef (PK Sezemice)
35. Boubínová Vendula (Petank Club Praha), Mrázek Petr (CdP Loděnice), Mrázková Sylva (PC Kolová)
36. Bayer Milan, Bayerová Hana, Palas Pavel (UBU Únětice)
37. Marhoul Jan, Froněk Jiří (CdP Loděnice), Vyoral Hynek (Sokol Kostomlaty)
38. Froňková Kateřina (PC Sokol Lipník), Krajánková Kristýna (AURA Havlíčkův Brod), Hájková Dorota (PEK Stolín), Nacu Klára (PK Sezemice)
39. Kalábová Jarmila, Přikrylová Regina, Hrotík Igor (SLOPE Brno)
40. Katarína Gajdošová, Mária Šimková, Michal Dzúrik (Slovensko)
41. Horálek Jiří (PCP Lipník), Korešová Alena (HAVAJ CB), Žárský Kamil (POP Praha)
42. Kacerovský Ivo, Šplíchal Miroslav, Beránek Miroslav (PC Kolová)
43. Ševčík Jaroslav, Vajčovec Kamil (PAK Albrechtice), Boguslaw Biel (Polsko)
44. Klír Tomáš (Petank Club Praha), Vorel Jan (Petank Club Praha), Tomášková Dana (UBU Únětice)
45. Valenz Jan, Mráz Václav, Špiclová Adéla (PK Osika Plzeň)
46. Kamaryt Josef, Dlouhá Ivana (Club Rodamiento), Kunert Vladimír (PCP Lipník)
47. Němec Jiří, Handl Zdeněk, Kejíková Tereska (FENYX Adamov)
48. Janík Petr (SLOPE Brno), Nagy Radim, Vedralová Kateřina (CdP Loděnice)
49. Krejčín Leoš, Krejčínová Lenka (SKP Kulová osma), Fereš Pavel (PK 1293 Vojnův Městec)
50. Konečná Jana (Kulový blesk Olomouc), Diana Soboličová (Slovensko), Valentyna Sliz (Ukrajina)
51. Ulmann Jiří, Brevčinský Tomáš (TOP - ORLOVÁ), Karásková Františka (HRODE KRUMSÍN)
52. Ježek Jiří, Mallat Oldřich, Ježek Jiří ml. (PEK Stolín)
53. Marcián Vladimír, Krpec František, Soldán Michal (HRODE KRUMSÍN)
54. Fafek Petr, Morávek Petr (PC Sokol Lipník), Jakeš Zbyněk (SKP Hranice VI-Valšovice)
55. Suková Eva, Suk Miroslav, Ježíšek Jan (SKP Hranice VI-Valšovice)
56. Chmelař Ivo, Chmelařová Yvetta (SKP Kulová osma), Sjögren Magda (Club Rodamiento)
57. Konšel Robin (P.C.B.D.), Hájek Martin ml., Ježek Jan (PEK Stolín), Výhonský Matyas (SK Španielka Řepy)
58. Matej Kankara, Kristína Gemainerová, Richard Gažo (Slovensko)
59. Bayer Miroslav, Tomášková Alena, Kohoutek Zdeněk (PC AUSTERLITZ 1805)
60. Preuss Michal (POP Praha), Lukáš Vojtěch, Palicová Markéta (PLUK Jablonec)
61. Přikryl Karel (SK Sahara Vědomice), Šplechtová Dana (Sokol Kostomlaty), Vavrovič Petr st. (PC Sokol Lipník)
62. Brdíčko David, Vašíček Roman, Novák Boris (Orel Řečkovice)
63. Rozsypalová Jana, Skopal Radek, Hildenbrand Benjamin (Kulový blesk Olomouc)
64. Zajdák Milan, Barák Jiří (Orel Řečkovice), Kalvoda Vladislav (SLOPE Brno)
65. Hanák David, Novotný Samuel, Tieku Tony (Orel Řečkovice)
66. Dudášková Blanka, Dudašková Michaela, Krejčířová Magda (Orel Řečkovice)